Onbuhimo Soul - Nebe

Ergonomické nosítko bez bederního pásu pro děti od cca 10 měsíců. Nebe je z ručně tkané látky barvené speciální technikou "Double Ikat".
Dostupnost: není skladem, lze objednat
přeprava zdarma
Dodací lhůta: na dotaz
1 950 Kč

Nosítko je z ručně tkané látky potištěné unikátní barvící technikou nazývanou - Double Ikat

Jedná se o tradiční tkalcovskou techniku barvení, při které se svazky vláken obalí nepromokavým obalem zamezující šíření barvy. Barvéním podélné osnovy nebo příčného úteku vznikají krásné vzory. Vlákna se mohou převázat a znovu barvit dalšími barvami, aby se vytvořily komplikované vícebarevné vzory. Když je barvení dokončeno, nepromokavý obal se odstraní a vlákna jsou natkána do látky. "Double Ikat" vyžaduje barvení tkalcovské osnovy i úteku a je považován za nejkvalitnější techniku Ikat, která vyžaduje největší přesnost a trpělivost. Tkalci, kteří používají tuto techniku musí mít obrovské zkušenosti, jejímž výsledkem je vysoke kvalitní, luxusní a jedinečná látka.

Nosítko Onbuhimo je vhodné pro děti, které již sedí. Nosítko nemá bederní pás, takže je velice skladné a snadno se vejde třeba do kabelky, díky tomu ho můžete mít stále u sebe. Je určeno na nošení na zádech. Je také vhodné pro těhotné maminky.

Toto nosítko je kompletně ušito ze šátku na nošení dětí 100 % Soul bavlny

 

Věk: od 10 měsíců

Váhové rozmezí: 7 - 18 kg

Velikost zádové opěrky: výška 46 cm, šířka 45 cm

Látka: 100 % bavlna 

 

Více informací včetně instruktážních videí a recenzí najdete na facebooku ve skupině: Nosíme děti v Soul

 

Nosítka firmy SOUL jsou ručně vyráběna v indické dílně převážně matkami samoživitelkami. Jsou šita z ručně nebo strojově tkaných látek z té nejkvalitnější bavlny nebo lnu. Látky na dětská nosítka jsou od místních tkalců - drobných podnikatelů. Některé látky jsou dokonce utkány v továrně, která je poháněna pouze sluneční energií či utkána tkalci z neziskových organizací. Celý proces výroby dětských nosítek splňuje přísné Fair Trade normy. Výrobky splňují normy CPSIA (16 CFR 1226) - Consumer Product Safety Improvement Act a jsou testovány podle standartu ASTM F2236.