Onbuhimo Soul - Med

Ergonomické nosítko bez bederního pásu pro děti od cca 10 měsíců. Limitovaná edice z ručně tkané látky!
Dostupnost: není skladem, lze objednat
přeprava zdarma
Dodací lhůta: na dotaz
2 300 Kč

Dětské nosítko je z limitované edice. K ušití je použita látka z čisté bavlny, která byla ručně utkána v továrně v jižní Indii. Jedná se vládní továrnu, která se zavázala k etické výrobě a splňuje přísné normy fair trade. Látka je střední gramáže, takže se nosítko hodí do jakéhokoliv podnebí. Robustní keprová vazba zajišťuje mírnou pružnost, která je nabízí ideální poměr mezi pružností a zároveň pevným držením dítěte. Látka je mimořádně silná a snadno unese děti všech velikostí.

Nosítko Onbuhimo je vhodné pro děti, které již sedí. Nosítko nemá bederní pás, takže je velice skladné a snadno se vejde třeba do kabelky, díky tomu ho můžete mít stále u sebe. Je určeno na nošení na zádech. Je také vhodné pro těhotné maminky.

Přezková ergonomická nosítka Soul jsou ručně vyrobena ze 100 % přírodních látek používaných i na šátky na nošení dětí. Jsou proto velice lehká, vzdušná a velmi pohodlná v jakémkoliv počasí včetně horkých slunečních dnů. Jsou měkká, příjemná na dotek a velmi skladná!

Věk: od 10 měsíců

Váhové rozmezí: 7 - 18 kg

Velikost zádové opěrky: výška 46 cm, šířka 45 cm

Látka: 100 % ručně tkaná potištěná bavlna + strojově tkaná bavlna (ramenní popruhy)

 

Více informací včetně instruktážních videí a recenzí najdete na facebooku ve skupině: Nosíme děti v Soul

 

Nosítka firmy SOUL jsou ručně vyráběna v indické dílně převážně matkami samoživitelkami. Jsou šita z ručně nebo strojově tkaných látek z té nejkvalitnější bavlny nebo lnu. Látky na dětská nosítka jsou od místních tkalců - drobných podnikatelů. Některé látky jsou dokonce utkány v továrně, která je poháněna pouze sluneční energií či utkána tkalci z neziskových organizací. Celý proces výroby dětských nosítek splňuje přísné Fair Trade normy. Výrobky splňují normy CPSIA (16 CFR 1226) - Consumer Product Safety Improvement Act a jsou testovány podle standartu ASTM F2236.