O nás

Před narozením našeho prvního dítěte, jsme se s manželem začali aktivně zajímat o pocity a potřeby miminek. S prohlubujícími znalostmi o dětské psychice nám bylo stále jasnější, že tzv. kontaktní rodičovství je pro miminko to nejlepší a přispěje k tomu, aby vyrostlo ve vyrovnané, samostatné, sebevědomé a hlavně šťastné dítě a později dospělého.

V tom, že to miminko uvítá, jsme měli jasno, ale trochu jsme tápali jak na to a zda to vůbec zvládneme. Jedním ze základních principů tohoto přístupu je nošení dětí. Pro miminko znamená pocit bezpečí a jistotu, že nebude opuštěno. Teplo, tlukot srdce, houpavé pohyby a známé hlasy již zná z předchozího vývoje a uklidňuje ho to v novém a neznámém prostředí. Navíc dobře vidí okolí a může tak poznávat nový svět. Rodiče se naučí lépe porozumět miminku a tím rychleji reagovat na jeho potřeby, takže miminko méně pláče. Ani tím největším úsilím nemůžeme vozením v korbičkách kočárků poskytnout miminkům podobný komfort.

Na trhu je již mnoho produktů k nošení dětí, ale i tak, je někdy těžké najít ten vyhovující styl nošení a produkt díky, kterému bude nošení opravdu příjemné pro nosící osobu i dítě. To je důvod, proč jsem se rozhodla založit tento internetový obchod s příznačným názvem "dítě na těle". Mým cílem je pomocí osvěty dosáhnout toho, aby co nejvíce dětí bylo nošeno. A když už se pro nošení rodiče rozhodnou, tak aby jim nošení bylo příjemné a pohodlné, a díky tomu mohli nosit tak dlouho a tak často, jak budou chtít. A také, aby nošení bylo dětem pohodlné a neškodilo jejich zdraví. Proto jsem se rozhodla oslovit výrobce kvalitních ergonomických nosítek, které na našem trhu zatím nejsou a tím rozšířit nabídku produktů z kterých si můžete vybrat ten pravý pro Vás. Zatím se mi podařilo navázat spolupráci s indickým výrobcem Kol Kol.

                                                                 Veronika Michalová - maminka