Nosítko Soul Toddler - Kaštan

Jedná se o testovací nosítko. Pár krát vyzkoušeno, ale nejeví žádné známky používání. Přezkové nosítko na nošení dětí od cca. 18 měsíců. Kaštan má duhové barvy v tónu zemité žluté, hnědé a oranžové.
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
přeprava zdarma
Dodací lhůta: 2 - 3 pracovní dny po objednání
3 000 Kč
2 200 Kč

Toto nosítko na nošení dětí má záďovou opěrku z ručně tkaného šátku, který je exkluzivně tkaný pro Soul a disponuje spektrem různých barev. Šátek má keprovou vazbu v 100 % bavlně. Každý šátek má unikátní barvy duhy s bohatými a různými odstíny barev. Jsou kompletně ručně tkané zkušenými indickými tkalci, pracujících ve vladních společnostech, které se zavázaly k etické výrobě a fair trade.

Přezková ergonomická nosítka na nošení dětí Soul jsou ručně vyrobena ze 100 % přírodních látek používaných i na šátky na nošení dětí. Jsou proto velice lehká, vzdušná a velmi pohodlná v jakémkoliv počasí včetně horkých slunečních dnů. Jsou měkká, příjemná na dotek a velmi skladná!

Váží méně než 600 g a lze je sbalit do opravdu malého rozměru!

 

Věk: od 18 měsíců do 3 - 4 let

Váhové rozmezí: od 11 kg do 22 kg

Šíře záďové opěrky: 47 cm

Výška záďové opěrky: 48 cm

Látka: ručně tkaná bavlna na záďové opěrce doplněna tkanou bavlnou

 

Použití nosítek Soul na nošení dětí je velice jednoduché a rychlé.  Jsou nastavitelná, budou perfektně sedět všem typům postav. Mají pohodlný bederní pás na přezku a ramenní popruhy nastavitelné dvěma způsoby (v horní i dolní části popruhů) pro zajištění maximálního pohodlí. 

 

Více informací včetně instruktážních videí a recenzí najdete na facebooku ve skupině: Nosíme děti v Soul

 

Nosítka firmy SOUL jsou ručně vyráběna v indické dílně převážně matkami samoživitelkami. Jsou šita z ručně nebo strojově tkaných látek z té nejkvalitnější bavlny nebo lnu. Látky na dětská nosítka jsou od místních tkalců - drobných podnikatelů. Některé látky jsou dokonce utkány v továrně, která je poháněna pouze sluneční energií či utkána tkalci z neziskových organizací. Celý proces výroby dětských nosítek splňuje přísné Fair Trade normy. Výrobky splňují normy CPSIA (16 CFR 1226) - Consumer Product Safety Improvement Act a jsou testovány podle standartu ASTM F2236.