Nosítko Soul standard - Úplněk

Přezkové nosítko pro děti od cca. 7 měsíců. Úplněk je z ručně tkané látky barvené speciální technikou "Double Ikat".
Dostupnost: není skladem
přeprava zdarma
Dodací lhůta: 2 - 3 pracovní dny po objednání
2 800 Kč
2 100 Kč

Přezkové nosítko Soul velikosti Standard má větší záďovou opěrku než většina nosítek této velikosti. Bude sedět dětem od cca. 7 měsíce až opravdu do 2,5 let dítěte, což už bývá věk, kdy se většina dětí stejně přestává chtít nosit.

 

Nosítko Soul Úplněk má nadčasový design - černé trojúhelníky na bílém pozadí.

Nosítko je z ručně tkané látky potištěné unikátní barvící technikou nazývanou - Double Ikat

Jedná se o tradiční tkalcovskou techniku barvení, při které se svazky vláken obalí nepromokavým obalem zamezující šíření barvy. Barvéním podélné osnovy nebo příčného úteku vznikají krásné vzory. Vlákna se mohou převázat a znovu barvit dalšími barvami, aby se vytvořily komplikované vícebarevné vzory. Když je barvení dokončeno, nepromokavý obal se odstraní a vlákna jsou natkána do látky. "Double Ikat" vyžaduje barvení tkalcovské osnovy i úteku a je považován za nejkvalitnější techniku Ikat, která vyžaduje největší přesnost a trpělivost. Tkalci, kteří používají tuto techniku musí mít obrovské zkušenosti, jejímž výsledkem je vysoke kvalitní, luxusní a jedinečná látka.

Přezková ergonomická nosítka Soul jsou ručně vyrobena ze 100 % přírodních látek používaných i na šátky na nošení dětí. Jsou proto velice lehká, vzdušná a velmi pohodlná v jakémkoliv počasí včetně horkých slunečních dnů. Jsou měkká, příjemná na dotek a velmi skladná!

Váží méně než 600 g a lze je sbalit do opravdu malého rozměru!

 

Věk: od 7 měsíců do 2,5 - 3 let

Váhové rozmezí: od 7 kg do 18 kg

Šíře záďové opěrky: 38 cm

Výška záďové opěrky: 43 cm

 

Použití nosítek Soul je velice jednoduché a rychlé.  Jsou nastavitelná, budou perfektně sedět všem typům postav. Mají pohodlný bederní pás na přezku a ramenní popruhy nastavitelné dvěma způsoby (v horní i dolní části popruhů) pro zajištění maximálního pohodlí. 

 

Více informací včetně instruktážních videí a recenzí najdete na facebooku ve skupině: Nosíme děti v Soul

 

Nosítko před prvním použitím vyperte. Perte odděleně na max. 30°C, ideálně ruční praní a přípravke bez bělidel a optických rozjasňovačů.

 

Nosítka firmy SOUL jsou ručně vyráběna v indické dílně převážně matkami samoživitelkami. Jsou šita z ručně nebo strojově tkaných látek z té nejkvalitnější bavlny nebo lnu. Látky na dětská nosítka jsou od místních tkalců - drobných podnikatelů. Některé látky jsou dokonce utkány v továrně, která je poháněna pouze sluneční energií či utkána tkalci z neziskových organizací. Celý proces výroby dětských nosítek splňuje přísné Fair Trade normy. Výrobky splňují normy CPSIA (16 CFR 1226) - Consumer Product Safety Improvement Act a jsou testovány podle standartu ASTM F2236.