Nosítko Soul AnoonA - hnědé

Jedná se o testovací nosítko. Pár krát vyzkoušeno, ale nejeví žádné známky používání. Rostoucí nosítko AnoonA je nosítko hodne od narození do cca. 2 let.
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
přeprava zdarma
Dodací lhůta: 2 - 3 pracovní dny po objednání
3 100 Kč
2 300 Kč

Rostoucí AnoonA je doporučeno pro děti od narození do cca. 2 let. Je celé ušito z tkané bavlny. Lze v něm nosit na břiše, na zádech i na boku.

Šíře zádové opěrky se dá nastavit ve střední části pomocí stahovácích popruhů a v dolní části posunem po bederním pásu. Výška se nastavuje přeložením nebo rozložením horní části zádové opěrky. V případě přeložení vzniká dostatečně pevná opora hlavičky novorozence.

Ramenní popruhy jsou na přezku což umožňuje nošení ramenních popruhů jak rovně, tak křížem a nošení dítěte na boku. AnoonA sedí prakticky každému od hodně hubených a drobných postav až po mohutné a vysoké postavy.

Nosítko je také vypaveno drobnou kapsou na bederním pásu, kam si můžete uložit drobnosti a odnímatelnou kapuckou k zajištění hlavičky.

 

Věk: od narození do 2 let

Váhové rozmezí: od 3,2 kg do 20 kg

Nastavitelnost šíře záďové opěrky: od 18 cm do 38 cm

Nastavitelnost výšky záďové opěrky: od 30 cm do 40 cm

Váha nosítka: 710 g

 

Více informací včetně instruktážních videí najdete na facebooku ve skupině: Nosíme děti v Soul

 

Nosítka SOUL jsou ručně vyráběna v indické dílně převážně matkami samoživitelkami. Jsou šita z ručně nebo strojově tkaných látek z té nejkvalitnější bavlny nebo lnu. Látky na dětská nosítka jsou od místních tkalců - drobných podnikatelů. Některé látky jsou dokonce utkány v továrně, která je poháněna pouze sluneční energií či utkána tkalci z neziskových organizací. Celý proces výroby dětských nosítek splňuje přísné Fair Trade normy. Výrobky splňují normy CPSIA (16 CFR 1226) - Consumer Product Safety Improvement Act a jsou testovány podle standartu ASTM F2236.