Onbuhimo Soul - Korály

Ergonomické nosítko bez bederního pásu pro děti od cca 10 měsíců. Celé ušito ze žakárové šátku na nošení dětí.
Dostupnost: není skladem, lze objednat
přeprava zdarma
Dodací lhůta: na dotaz
1 950 Kč

Nosítko Onbuhimo je vhodné pro děti, které již sedí. Nosítko nemá bederní pás, takže je velice skladné a snadno se vejde třeba do kabelky, díky tomu ho můžete mít stále u sebe. Je určeno na nošení na zádech. Je také vhodné pro těhotné maminky.

Toto nosítko je kompletně ušito ze šátku na nošení dětí 100 % Soul žakárové bavlny. Měkká a jemně texturovaná žakárová bavlna snadno unese i velké děti. Vazba je těsná, takže vytváří robusní nicméně, ale přesto vzdušnou látku, která je vhodná i na nošení dětí v letních měsících.


Soul žakárové látky jsou tkané v továrně v jižní Indii, která je etická a šetrná k životnímu prostředí. Pro provoz celé továrny je využívána pouze větrná a solární energie. Jedná se o kompletně "zelenou" výrobní jednotku, která přebytek vyrobené energie posílá zpět do elektrické sítě k dalšímu využití. Jsou používání pouze nejkvalitnější barvy, které jsou bezpečné pro děti. V žádné fázi výroby nejsou využívány dětské práce.

 

Věk: od 10 měsíců

Váhové rozmezí: 7 - 18 kg

Velikost zádové opěrky: výška 46 cm, šířka 45 cm

Látka: žakárová bavlna 

 

Více informací včetně instruktážních videí a recenzí najdete na facebooku ve skupině: Nosíme děti v Soul

 

Nosítka firmy SOUL jsou ručně vyráběna v indické dílně převážně matkami samoživitelkami. Jsou šita z ručně nebo strojově tkaných látek z té nejkvalitnější bavlny nebo lnu. Látky na dětská nosítka jsou od místních tkalců - drobných podnikatelů. Některé látky jsou dokonce utkány v továrně, která je poháněna pouze sluneční energií či utkána tkalci z neziskových organizací. Celý proces výroby dětských nosítek splňuje přísné Fair Trade normy. Výrobky splňují normy CPSIA (16 CFR 1226) - Consumer Product Safety Improvement Act a jsou testovány podle standartu ASTM F2236.