Mei Tai Soul - Vlny

Vázací nosítko pro děti od cca 4. měsíců do 2 let. Barveno IKAT technikou.
Dostupnost: není skladem
přeprava zdarma
Dodací lhůta: 2 - 3 pracovní dny po objednání
2 000 Kč

Mei Tai indické značky Soul je vázací nosítko na nošení dětí se širokými a lehce polstrovanými ramenními popruhy, které pomohou rozložit váhu přes záda a ramena. Jeho velkou výhodou je, že ho lze uvázat různými způsoby a přizpůsobí se jakékoliv velikosti nosící osoby a dítěti od 4 měsíců až v pohodě do dvou let. 

Nosítko je z ručně tkané látky potištěné unikátní barvící technikou nazývanou - Ikat

Jedná se o tradiční tkalcovskou techniku barvení, při které se svazky vláken obalí nepromokavým obalem zamezující šíření barvy. Barvéním podélné osnovy nebo příčného úteku vznikají krásné vzory. Vlákna se mohou převázat a znovu barvit dalšími barvami, aby se vytvořily komplikované vícebarevné vzory. Když je barvení dokončeno, nepromokavý obal se odstraní a vlákna jsou natkána do látky. Tkalci, kteří používají tuto techniku musí mít obrovské zkušenosti, jejímž výsledkem je vysoke kvalitní, luxusní a jedinečná látka.

Vázací nosítka značky Soul jsou vyrobena ze přírodních látek, zajišťující tepelný komfort pro Vás i pro dítě v každém počasí. Může být použito pro nošení ve předu, na zádech i na boku.

 

Věk: od 4 měsíců do 2 - 2,5 let

Váhové rozmezí: od 6 kg do 18 kg

Látka: 100 % bavlna

Šíře záďové opěrky: 38 cm

Výška záďové opěrky: 40 cm

Délka bederního pásu: 220 cm

Délka ramenních popruhů: 200 cm

Šířka ramenních popruhů: 30 cm

 

Více informací včetně instruktážních videí a recenzí najdete na facebooku ve skupině: Nosíme děti v Soul

 

Nosítka firmy SOUL jsou ručně vyráběna v indické dílně převážně matkami samoživitelkami. Jsou šita z ručně nebo strojově tkaných látek z té nejkvalitnější bavlny nebo lnu. Látky na dětská nosítka jsou od místních tkalců - drobných podnikatelů. Některé látky jsou dokonce utkány v továrně, která je poháněna pouze sluneční energií či utkána tkalci z neziskových organizací. Celý proces výroby dětských nosítek splňuje přísné Fair Trade normy. Výrobky splňují normy CPSIA (16 CFR 1226) - Consumer Product Safety Improvement Act a jsou testovány podle standartu ASTM F2236.