Mei Tai Kol Kol - Meloun

POUŽITÉ - Vázací ergonomické nosítko, které lze využít jako nosítko pro novorozence i na nošení 2,5 letého dítěte.
Dostupnost: není skladem
přeprava zdarma
1 850 Kč
1 100 Kč

Nosítko je párkrát testováno, ale bez známek používání. Možno zaslat fotografie.

Mei Tai indické značky Kol Kol je rostoucí nosítko na nošení dětí se širokými ramenními popruhy, které pomohou rozložit váhu přes záda a ramena. Jeho velkou výhodou je, že ho lze uvázat různými způsoby a využít jej jako mei tai nosítko pro novorozence i na nošení 2,5 letého batole. Jedná se o vázací nosítko.

Součástí nosítka je praktické odnímatelné pouzdro k uložení klíčů, peněženky atd. Dále je dětské nosítko vybaveno kapuckou, která může být použita jako ochrana před slunečními paprsky, k zajištění hlavičky spícího dítěte nebo pro poskytnutí většího soukromí při kojení.

Je vyrobeno z prvotřídní 100 % bavlny. Bavlna je lehká a zároveň pevná. Je dobře prodyšná, takže se nemusíte obávat nosit své dítě ani v těch nejteplejších dnech.

Věk: od narození do 2,5 let

Váhové rozmezí: 3 - 18 kg

Velikost zádové opěrky: výška 40 cm, šířka 38 cm

Délka ramenního popruhu: 203 cm

Všechny výrobky indické značky Kol Kol jsou ručně vyrobeny v dílně v Indii. K výrobě jsou používány pouze ručně tkané látky od různých indických tkalců, splňující fair trade normy. Výrobky splňují normy CPSIA (16 CFR 1226) - Consumer Product Safety Improvement Act a jsou testovány podle standartu ASTM F2236.

Koupí podpoříte malou začínající indickou firmu.

 

Více informací včetně instruktážních videí najdete na facebooku ve skupině: Nosíme děti v KOL KOL