Mei Tai Kol Kol - Cik cak

Vázací ergonomické nosítko, které lze využít jako nosítko pro novorozence i na nošení 2,5 letého dítěte.
Dostupnost: není skladem, možno objednat
přeprava zdarma
Dodací lhůta: na dotaz
1 850 Kč

Mei Tai indické značky Kol Kol je rostoucí nosítko na nošení dětí se širokými ramenními popruhy, které pomohou rozložit váhu přes záda a ramena. Jeho velkou výhodou je, že ho lze uvázat různými způsoby a využít jej jako mei tai nosítko pro novorozence i na nošení 2,5 letého batole. Jedná se o vázací nosítko.

Součástí nosítka je praktické odnímatelné pouzdro k uložení klíčů, peněženky atd. Dále je dětské nosítko vybaveno kapuckou, která může být použita jako ochrana před slunečními paprsky, k zajištění hlavičky spícího dítěte nebo pro poskytnutí většího soukromí při kojení.

Je vyrobeno z prvotřídní 100 % bavlny. Bavlna je lehká a zároveň pevná. Je dobře prodyšná, takže se nemusíte obávat nosit své dítě ani v těch nejteplejších dnech.

Věk: od narození do 2,5 let

Váhové rozmezí: 3 - 18 kg

Velikost zádové opěrky: výška 40 cm, šířka 38 cm

Délka ramenního popruhu: 203 cm

Všechny výrobky indické značky Kol Kol jsou ručně vyrobeny v dílně v Indii. K výrobě jsou používány pouze ručně tkané látky od různých indických tkalců, splňující fair trade normy. Výrobky splňují normy CPSIA (16 CFR 1226) - Consumer Product Safety Improvement Act a jsou testovány podle standartu ASTM F2236.

Koupí podpoříte malou začínající indickou firmu.

 

Více informací včetně instruktážních videí najdete na facebooku ve skupině: Nosíme děti v KOL KOL